Ngjarje tragjike, foshnja hidhet nga kati i 4-të i maternitetit

Një ngjarje tragjike është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një foshnje është hedhur nga kati i 4-të i maternitetit ‘Koco Glozheni’. Policia ka mundur te arrestoje te dyshuarin e ngjarjes tragjike, ne nje zone periferike te kryeqytetit, pas negociatave te zhvillluara.  Burimet policore bene te ditur se foshnja,  ka ndërruar jetë 3 ditë pas lindjes.

Postoblloqe të shumta policore u ngriten në të gjitha pikat hyrëse dhe dalëse të kryeqytetit, ndërsa një grup hetimor po heton mbi rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

pixelstats trackingpixel"Ngjarje tragjike, foshnja hidhet nga kati i 4-të i maternitetit", 5 out of 5 based on 1 ratings.

Leave a Reply

Log in | Designed by GSC