Tom Cruise një rock star, Julianne Hough i vjedh shfaqjen

Duket se Julianne Hough u përcaktua që të shkëlqente në premierën e filmit të saj të fundit. Balerina e veshur një fustan të verdhë verboi me pamjen e saj mahnitëse në fustan elegant pas trupit, edhe ose Tom Cruise ishte protagonisti i mbrëmjes.

Me filmin e ri, Tom Cruise ka dalë nga petku i agjentit sekret në “Mission: Impossible” dhe ka veshur atë të një rock star. Aktori amerikan këtë herë është protagonist i “Rock of Ages”, filmi i ri i regjisorit Adam Shankman, që është një përshtatje kinematografike e shfaqjes së Broadëay.  Filmi është prezantuar në Hollyëood në një premierë botërore të mbushur me yjet e kinemasë dhe muzikës.  Në evenimentin në fjalë yjet e showbiz-it ishin veshur me stile të ndryshme, aktoret me fustane elegante, ndërsa aktorët, si Cruise, tepër sportivë apo me stil rock.

pixelstats trackingpixel
Dergoja nje shoku
Friend Email
Enter your message

Leave a Reply

Log in | Designed by GSC