Cruz kapet mat duke tradhëtuar Longoria

Eduardo Cruz është fotografuar në një plazh të Ibiza (Spanjë) në intimitet me një bionde gjysëm të zhveshur. Cruz, vëllai i aktores Penelope Cruz, është i dashtu i një prej ikonave të Hollivud, Eva Longoria.

Paparacët nuk kanë humbur një moment të tillë ku Cruz shfaqet në shoqërinë e vajzës së panjohur, e cila në një moment u ngjit mbi trupin e tij, duke hequr reçipetat.Nuk është e qartë se cili është statusi aktual midis Eduardos dhe Evës, të cilët për herë të fundit u panë së bashku në datën 24 maj, në një aeroport në Malaga.

Leave a Reply

Log in | Designed by GSC